Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Platová okna jsou na trhu již řádku let a během nich se neustále vyvíjela a vylepšovala. Krom jejich funkcí je kladen důraz i na to, aby nezatěžovaly přírodu. Jak kvalitu, tak funkčnost, tak i ekonomičnost splňují naše plastová okna . Naše firma je na trhu již od roku 1995 a naše technologie šly také dopředu, proto nabízíme ty nejkvalitnější a nejmodernější plastová okna na trhu. Řadíme se na špici trhu a dokazují to naše certifikáty kvality na našich zdech.

Recyklovatelná okna

I naše společnost dbá na životní prostředí a snaží se zbytečně nezatěžovat přírodu. Proto jsou naše okna vyráběna takovou technologií, která však umožňuje i jejich následnou recyklaci. Dále při výrobě nepoužíváme žádní těžké kovy jako olovo, ale spíše zinek či vápník, které nijak nevadí životnímu prostředí. Pokud vás zajímá více detailů o této technologii, více se dočtete na našich internetových stránkách.

Vývoj oken
Ohodnoťte příspěvek

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts