Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Hledáte nezávislou a spolehlivou poradenskou a dodavatelskou společnost, která Vám pomůže v oblasti plánování a řízení rozsáhlejších stavebních či energetických akcí a záměrů? Potom můžete směle a bez obav využít naše profesionální služby. Project management zahrnující všechny služby od poradenství až po realizaci je totiž předmětem naší činnosti. Dbáme na dodržování všech hlavních zásad a regulí stanovených v etickém kodexu, jež vychází z všeobecně uznávaných mezinárodních principů nadnárodních konzultačních firem.

Etika a poradenství

Ač se to nemusí zdát, project management, respektive jeho některé součásti, jsou velmi úzce spojeny s etikou, na kterou je nutné v poradenství klást velký důraz. I přesto, že spolupracujeme s mnoha významnými partnery, zachováváme si svou nezávislost, což je jeden ze základních etických principů.

Využíváme principy mezinárodního etického kodexu
Ohodnoťte příspěvek

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts