Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Výškové práce jsou mnohdy rizikovým oborem, ale pro nás je naše práce zábavou, kterou odvádíme s přesností a poctivostí. Máme samozřejmě dlouholetou praxi v oboru stavebních a malířských činností, takže jakákoliv zakázka na opravy domů, fasád či střech je pro nás záležitostí, kterou umíme zvládnout.

Kontaktujte nás a my zdarma poradíme, nabídneme vhodná řešení, podrobně vás seznámíme se všemi službami, které nabízíme, vypracujeme cenovou nabídku pro zvolenou zakázku ohledně jakékoliv výškové práce. Jsme rádi, když jsou naši klienti plně informováni o všem, co pro ně můžeme udělat.

Expresní služby

Využijte také naše výškové práce expres. Do 24 hodin odstraníme problém, který se nenadále vyskytl ve vašem okolí a jehož odstranění je potřebné provést v co nejkratší době. Informujte se podrobněji o všech nabízených službách naší firmy.

Výškové práce
Ohodnoťte příspěvek

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts