Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Velká část lidí zejména starších ročníků má určité zkušenosti se zařizováním bytu. Povinnosti a starosti s tím spojené vnímá každý z nás jinak. Pozitivně se k nim staví zejména ten, kdo se těší na nový domov a naopak méně příjemné pocity se projevují u těch, u nichž vznikl podnět ke stěhování náhle a často bez jejich vůle. Třeba tím, že bylo vydáno rozhodnutí o demolici domu, ve kterém vyrůstali nebo kde strávili značnou část svého života a jehož prostředí je pro ně spojeno s četnými vzpomínkami.

Vhodné vybavení a výzdoba mohou přispět k pohodě

 I v takovém případě však přijde najednou okamžik zvratu, kdy i ti méně šťastní pochopí, že je namístě zahodit sentimentalitu a začít řešit nově vzniklé otázky, především vybavení bytu. Když už mají „nejhorší za sebou“ a nové obydlí je funkční, zpravidla začnou přemýšlet o výzdobě, která by byla pro nový domov optimální. V této fázi i mnozí „nedobrovolně přestěhovaní“ dostanou o něco lepší náladu.  Mnohým pomůže i to, že si do nově pořizovaných prostor pořídí něco zcela nového, co jim jejich starý domov nikterak nepřipomíná. Patřičnou pozornost by v neposlední řadě měli věnovat obrazu do obýváku .

Už se stěhujeme, už tu nebudeme… ne vždy dobrovolně a s radostí
Ohodnoťte příspěvek

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts