Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Potřebujete poslat svou zásilku do zahraničí? Hledáte vhodné místo k uskladnění? Už máte dost přemrštěných cen, nekvalitních služeb a mizerného jednání? Tak na nic nečekejte a obraťte se na naší společnost. U nás nic takového nenajdete. Naopak. My se snažíme pro své zákazníky dělat skutečné maximum. Děláme všechno pro to, abyste byli maximálně spokojeni. Kvalitní spedice a logistika, to je přesně to, co vám nabízíme. Jsme tady pro vás již od roku 1928. Jméno naší společnosti je synonymem pro spolehlivé a flexibilní služby.

Mezinárodní propojení

Díky mezinárodní síti jsme napojeni na všechna důležitá centra ve světě. Nabízíme vám rozsáhlé spektrum služeb. Silniční přepravu, leteckou přepravu, námořní přepravu a také železniční přepravu. Odešleme vám také zásilky nestandardních rozměrů a tvarů. Také nebezpečné zboží pro nás není překážkou. Naše logistická řešení dávají smysl. Připravíme vám komplexní řešení přímo na míru. Kdo spolupracuje s námi, vyřeší vše chytře a za skvělou cenu. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům i vy.

U nás najdete opak
Ohodnoťte příspěvek

Tags:

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts