Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

To není reminiscence na husitské války, ani https://upv.cz/cs/prumyslova-prava/uzitne-vzory.html motto současné americké politiky. To je pouze stručná charakteristika užitných vlastností  stahovacích vnějších rolet. Nejdřív si probereme to proti všemu. Tak proti čemu je to dobré? Proti slunečním paprskům jakéhokoliv druhu a vlnové délky. Dále proti mechanickému poškození letícími předměty, ať už jejich let způsobí silný vítr, vandal, nebo projíždějící vozidlo, případně počasí, jako v případě deště s kroupami. Dále proti chladu v zimním období a vedru v letním.

Proti komu?

Co se týká ochrany před někým, pak jsou to zejména zvědavci, špehové, policejní informátoři, tajné služby, puberťáci a profesionální i amatérští voyeuři, neboli čumilové a úchylní slídiči. Dále proti zlodějům a taky vandalům, ať už je jejich motivace osobní, nebo ideologická, případně má původ jen v obyčejné lidské závisti.

Proti všem a všemu
1 (20%)1

Tags:

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts