Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Máte doma kojence a děsí Vás, jak rychle roste? Při pohledu do Vaší poloprázdné peněženky a astronomických cen oděvů pro něj Vás polévá horko a jdou na Vás mdloby? Pak jste tady správně. V nabídce máme jak nové, tak i obnošené kojenecké oblečení různých druhů i velikostí. U nás dále zakoupíte i hračky a šaty pro větší děti. To vše za velice přijatelné ceny.

Dětské oděvy různých velikostí

V nabídce nemáme jen kojenecké oblečení, ale také šaty pro větší děti, konkrétně velikosti 86 (ideální pro děti ve věku 1-2 roky) až velikost 158, které je vhodné pro Vaše dospívající děti. I v těchto velikostech nabízíme obnošené oděvy (second hand) i úplně nové oděvy. Je jen na Vás, které si vyberete, které se Vám budou líbit a které si můžete dovolit. U menších dětí se vyplatí obnošené oděvy, neboť děti rychle rostou, leccos ušpiní či roztrhnou a u obnošených oděvů není ztráta tak velká.

Oblečení pro kojence
5 (100%)1

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts