Dílna radost

Jste milovníky ručních prací a rádi byste se přiučili něco nového? Přijďte do naší dílny, ve které si můžete nejen zakoupit již hotové zboží, ale také si můžete vyzkoušet, jak se na tom pracuje.

Dobře víte, že jakmile si pořídíte bazén, musíte se o něj starat a pečovat o jeho části, aby Vám mohl, co nejdéle sloužit, ale hlavně musíte udržovat bazénovou vodu ve vysoké kvalitě, aby nebyla zdraví nebezpečná, a k tomu je zapotřebí spousta nejrůznějších čisticích prostředků. Kyslíková chemie je určena pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou používat běžné chlórované přípravky k pravidelné dezinfekci bazénové vody. Hlavním důvodem použití těchto přípravků většinou bývá, že má někdo z Vaší rodiny citlivější pokožku nebo má alergii na chlór a v neposlední řadě také proto, že tyto přípravky tolik nezapáchají jako ty chlórové a jde o šetrnější způsob dezinfekce bazénové vody.

Šetrnější způsob údržby bazénové vody

Naše společnost se prodejem bazénové chemie zabývá již spoustu let, a proto dobře víme, co Vaše bazény potřebují a všechny potřebné pomůcky, potřeby, příslušenství a hlavně čisticí prostředky pro údržbu bazénové vody najdete v naší opravdu široké nabídce za velmi výhodné ceny. Kromě běžných chlorových přípravků Vám také nabízíme řadu přípravků s aktivním kyslíkem, které jsou šetrnější a mohou je používat i lidé s citlivější pokožkou. K dezinfekci můžete využít tablety obsahující tento prvek, které máme v nabídce buď ve velikosti mini pro malé bazény a vířivky nebo maxi pro velké bazény. Jen je vložíte do plováku nebo dávkovače tablet a tablety se velmi pomalu rozpustí a uvolní tento důležitý prvek do vody a tím ji zbaví nečistot šetrněji než chlór.

Dokonale čistá a vydezinfikovaná bazénová voda i bez chlóru
5 (100%)1

| cernajsotakar@email.cz

Related Posts